• Свеж
Нов LON0167 Двоен крај се одликува со магнетна PH2 метал сигурна ефикасност Филипс шрафцигер бит 150мм должина
zoom_in

Нов LON0167 Двоен крај се одликува со магнетна PH2 метал сигурна ефикасност Филипс шрафцигер бит 150мм должина

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Главен материјал : (издржлив во употреба) метал; Содржина на пакетот : 1 x (најнова технологија) Phillips шрафцигер со високи производи за производи; Име на производот : Бит за шрафцигер на Филипс Тежина : 38g; Безобразна главна боја : сива; Тип на погон : Неискрени Филипс. Карактеристики : Магнетски; Внимателно избрана големина на главата : 6,3m_m/0.25i_n; Вклучен на умот на батеријата : Бр. Тип на глава : потрошен PH2; Вкупна должина : 150m_m/6i_n. Хекс -вежба совршена во дијаметар на дупката за изработка : 6,3m_m/1/4i_n; Уреден дизајн : Двоен крај Филипс. Главен материјал : (издржлив во употреба) метал; Содржина на пакетот : 1 x (најнова технологија) Phillips шрафцигер со високи производи за производи; Име на производот : Бит за шрафцигер на Филипс. Тежина : 38g; Безобразна главна боја : сива; Тип на погон : Неискрени Филипс. Карактеристики : Магнетски; Внимателно избрана големина на главата : 6,3m_m/0.25i_n; Вклучен на умот на батеријата : Бр. Тип на глава : потрошен PH2; Вкупна должина : 150m_m/6i_n. Хекс -вежба совршена во дијаметар на дупката за изработка : 6,3m_m/1/4i_n; Уреден дизајн : Двоен крај Филипс. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат.

Поврзани производи..