• Свеж
Дизајнери Фонтана Бартон 1 лесен надворешен wallиден фенер Сонче, црн, D277M-6ew-BK
zoom_in

Дизајнери Фонтана Бартон 1 лесен надворешен wallиден фенер Сонче, црн, D277M-6ew-BK

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Челична конструкција со години на осветлување и уживање Се протега од 8,25 инчи од идот. Користете 1 средна база 60 W максимална сијалица (не е вклучена). Чиста стаклена сенка за максимално осветлување. Оценето за суви, влажни или влажни надворешни области. Современиот дизајн на индустриски кафез на дизајнерите Фонтана Фонтана на надворешните фенери на отворено ќе направи смел додаток на надворешниот декор на вашиот дом. Тие се достапни во две димензии за флексибилност во поставувањето и покривањето на светлината. Направено од издржлив челик со години на осветлување на отворено.

Поврзани производи..