• Свеж
Jet Tech 07-6045#16045 Tube 3/4-3/4 фиока 600x4
zoom_in

Jet Tech 07-604516045 Tube 3/4-3/4 фиока 600x4

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Оригинален дел за замена на OEM Etет Техника гради машини за миење садови за индустријата за услуги за храна, вклучително и мијалници, транспортер, типот на вратата и стакло. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Земја на потекло : Италија. Оригинален дел за замена на OEM. Etет Техника гради машини за миење садови за индустријата за услуги за храна, вклучително и мијалници, транспортер, типот на вратата и стакло. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Земја на потекло : Италија. Jet Tech 07-6045 #16045 Tube 3/4-3/4 фиока 600 X4.Ова е оригинален дел за замена на OEM од etет Техника Техника гради машини за миење садови за индустријата за услуги за храна, вклучувајќи и под-мејалки, транспортер, типот на вратата и мијалници за стакло.

Поврзани производи..