• Свеж
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 2/Mini SE Засилување на засилување за слетување за DJI Mavic Mini 2/Mini SE Дроно мултифункционална подд?
zoom_in

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 2/Mini SE Засилување на засилување за слетување за DJI Mavic Mini

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Долг сервисен живот и лесен за инсталирање Тестирано во добра состојба, 100% работа!. Направено од висококвалитетен материјал, и помалку закопчувања и добра текстура и со подобра отпорност на абење, животот на животот може да биде подолго. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правејќи поправки повеќе безгрижни. Ние сме специјализирани за RC автомобили, чамци, додатоци за авиони, итн. Можете да купите со доверба. For DJI Mavic Mini 2/Mini SE Heightening Landing Gears for DJI Mavic Mini 2/Mini SE Drone Multifunctional Support Leg Stabilizer Protector Accessory Description : Material : ABSApplicable models : for Mini 2/Mini SEColor : Gray Net weight : 15.3g Package weight : 36.6g Product size : 14.5*5*2 CMPackage Големина : 16*8.5*2 CMPACKING список : 1 SET LANDING GEAREXTENDER GEAR за слетување за мини 2description : Материјал : Absaplicable Models : За Mini 2 Color : Greynet Тежина : 15.3gpackage Тежина : 36,6gproduct Големина : 14,5*5*2cmpackage Големина : Големина на пакет 16*8.5*2 CMPACKING список : 1 SET Gearfolding Gear Gearfolding Gear Folding For DJI Mini 2description : Материјал : ABS, применливи модели : За мини 2, боја : сива, нето тежина : 10.4g, тежина на пакетот : 12,5g, Големина на производот : 5.1 *1,4см (предни стапала), 4.

Поврзани производи..