• Свеж
4K дигитална камера, 48MP камера со влогање со 3,0 '' 180 степени флип екран, дигитален зум од 16x, леќи со широк агол, макро леќи, 2 батерии и 32 GB микро SD картичка
zoom_in

4K дигитална камера, 48MP камера со влогање со 3,0 '' 180 степени флип екран, дигитален зум од 16x, леќи со широк агол, макро

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

【16x Дигитален зум и 4 K 48 MP】 Нашата дигитална камера поддржува 16x дигитален зум ви овозможува да произведете разни видови на интересни фотографии или видеа со зумирање на поблиску до предметите што ги фаќате Резолуција 4 K и 48 MP, која лесно може да ги фати сите ваши незаборавни моменти во висококвалитетни видеа или слики со резолуција. 【Широк агол леќи и макро леќи】 Камерата доаѓа со одвојливи леќи со широк агол и макро леќи. Леќи со широк агол обезбедуваат поширок поглед за да се создаде впечаток за простор, овој леќа со широк агол, исто така, вклучува и одвојување макро леќи, можете да фотографирате со цвеќиња, инсекти, мали предмети во внимателна фотографија. 【Мултифункционална дигитална камера】 Оваа камера за блогирање поддржува пауза додека снима, континуирано снимање, фенерче и анти-тресење. Можете исто така да ја користите како веб -камера за видео повици и емисии во живо на You Tube. HDMI излезот обезбедува појасна слика на HDTV. 【Лесен за употреба Камера за почетници】 Копчето за режим е интегрирано на горниот копче на фотоапаратот за да се обезбеди удобна употреба и да се избегне конфузија на функцијата на копчето. Погоден, лесен за употреба, направете ја оваа дигитална камера камера погодна за почетници, почетници, тинејџери. 【Она што го добивате - можете да добиете 4 K дигитална камера, леќи со широк агол, макро ленти, USB кабел, микро SD картичка 32 GB, 2 батерии, упатство за корисникот и крпа за чистење. 24 часа услуга на клиентите што ви помага да решите какви било проблеми за време на користењето на нашата камера. 【16x Дигитален зум и 4 K 48 MP】 Нашата дигитална камера поддржува 16x дигитален зум ви овозможува да произведете разни видови на интересни фотографии или видеа со зумирање на поблиску до предметите што ги фаќате. Резолуција 4 K и 48 MP, која лесно може да ги фати сите ваши незаборавни моменти во висококвалитетни видеа или слики со резолуција. 【Широк агол леќи и макро леќи】 Камерата доаѓа со одвојливи леќи со широк агол и макро леќи. Леќи со широк агол обезбедуваат поширок поглед за да се создаде впечаток за простор, овој леќа со широк агол, исто така, вклучува и одвојување макро леќи, можете да фотографирате со цвеќиња, инсекти, мали предмети во внимателна фотографија. 【Мултифункционална дигитална камера】 Оваа камера за блогирање поддржува пауза додека снима, континуирано снимање, фенерче и анти-тресење. Можете исто така да ја користите како веб -камера за видео повици и емисии во живо на You Tube. HDMI излезот обезбедува појасна слика на HDTV. 【Лесен за употреба Камера за почетници】 Копчето за режим е интегрирано на горниот копче на фотоапаратот за да се обезбеди удобна употреба и да се избегне конфузија на функцијата на копчето. Погоден, лесен за употреба, направете ја оваа дигитална камера камера погодна за почетници, почетници, тинејџери. 【Она што го добивате - можете да добиете 4 K дигитална камера, леќи со широк агол, макро ленти, USB кабел, микро SD картичка 32 GB, 2 батерии, упатство за корисникот и крпа за чистење. 24 часа услуга на клиентите што ви помага да решите какви било проблеми за време на користењето на нашата камера. FQAQ : Како да се фокусирате на специфични предмети? О : Притиснете го копчето за снимки : Постојат два сегмента. Притиснете го првиот сегмент за да се фокусирате и притиснете го вториот сегмент за да фотографирате : лесно притиснете го првиот сегмент на копчето Shot, а полето за лого на Focus ќе се појави на екранот на екранот сè додека камерата не се фокусираше јасно.

Поврзани производи..