• Свеж
Традиционална акустична Трибека Пласан ѓубре конзерва, голема, црвена, 3,1 гал
zoom_in

Традиционална акустична Трибека Пласан ѓубре конзерва, голема, црвена, 3,1 гал

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Едноставен, лесен прашина со боја на земја Секоја боја е насликана индивидуално. Бојата е полу-сјајна боја со потиснувачки сјај. Бојата е исполнета со специјален прав за да и се даде на површината мазна завршница. Тоа е трајна боја која е отпорна на лизгање, додека му дава добар изглед. Внатрешноста е насликана со крем за чисто чувство. Малата големина се препорачува и за чистење на ладилници за вино и играчки со голема големина, итн.

Поврзани производи..