• Свеж
Далечински управувач за замена на HCDZ за Kelvenator ESE24HRB ESE09HRA ESE12HRA ESE18HRA ESE21HRA ESE24HRA ESE30HRA SPLIT SYSTEM AC AID CLAINDER
zoom_in

Далечински управувач за замена на HCDZ за Kelvenator ESE24HRB ESE09HRA ESE12HRA ESE18HRA ESE21HRA ESE24HRA ESE30HRA SPLIT SYSTEM AC AID CLAINDER

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Нов модел за далечински управувач IR за замена R51 за модели на варозни воздух Ако Јуо не се сигурни, ве молиме контактирајте не. Не се вклучени батерии и упатства. Не е потребно програмирање. 90 дена гаранција. Не се прикажува во Фаренхајт. Далечинскиот управувач е замена за мулти -бренд климатик, се вклопува за разни модели, ако не сте сигурни, ве молиме, кажете ни што има во пакетот : 1 x далечински управувач, нема батерија и упатства вклучени веднаш кога ќе работат нови батерии Прикажи во Целзиусови.

Поврзани производи..