• Свеж
Caplugs 99192000 пластична капа за навојни конектори. RC-21-11, PE-LD, To Cap Thread Size 1-5/16 CAP ID 1,31 должина 0,66, црвена
zoom_in

Caplugs 99192000 пластична капа за навојни конектори. RC-21-11, PE-LD, To Cap Thread Size 1-5/16 CAP ID 1,31 должина 0,66, црвена

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Дизајн на директно капаче Популарни на пазарите за автомобили и климатизација. На располагање широк спектар на заштитници на големината на конецот. Издржлив дизајн. Капаците за серии RC за конектори со навој потекнуваат од автомобилската и климатизација индустрии, но сега се погодни за мноштво апликации. Тие можат да бидат инсталирани за да одговараат на навојни или мазни цилиндрични површини.

Поврзани производи..