• Свеж
УРБАНА ОКЛОПНА ОПРЕМА Уаг Дизајнирана За Iphone 13 Pro Случај Зелена Маслинка Солиден Лесен Тенок Заштитен Капак На Патеката Отпорен на Удари, [6.1 Инчен Екран]
zoom_in

УРБАНА ОКЛОПНА ОПРЕМА Уаг Дизајнирана За Iphone 13 Pro Случај Зелена Маслинка Солиден Лесен Тенок Заштитен Капак На Патеката Отпорен

DEN 240.00

Стока
check Во продавницата

Нашиот случај i Phone 13 Pro има композитна конструкција со пердуви со нашата патентирана тврда надворешна оклопна обвивка, меко јадро отпорно на удари и детали за завртки за торзија Мека подигната опкружувачка рамка на екранот за заштита на екранот и леќата заедно со лизгачки влошки отпорни на гребење и издлабени дизајнирани агли за да обезбедат заштита од капки и испакнатини. Ултра-одговорните преголеми тактилни копчиња даваат јасен, чист клик-чувство за подобрена функционалност. Лесен пристап до екранот на допир и пристаништата. Епл плаќаат компатибилен. Безжично полнење компатибилно со повеќето безжични полначи од 3-та страна. Магсафе полнење компатибилен, но не се заклучува На магсафе полнач. Интегрирано сидро за јаже за паракорд (јажето НЕ е вклучено) користете кога сте во движење. Тестиран на 16 стапки. (4,8 метри) заштита од пад. Лабораторија од трета Страна сертифицирана според Стандардите За Спецификации На Мил. Нашиот случај i Phone 13 Pro има композитна конструкција со пердуви со нашата патентирана тврда надворешна оклопна обвивка, меко јадро отпорно на удари и детали за завртки за торзија. Мека подигната опкружувачка рамка на екранот за заштита на екранот и леќата заедно со лизгачки влошки отпорни на гребење и издлабени дизајнирани агли за да обезбедат заштита од капки и испакнатини.

Поврзани производи..