• Свеж
Пумпа за пумпа за напојување со мерачи за мажи и петел прстен комбо
zoom_in

Пумпа за пумпа за напојување со мерачи за мажи и петел прстен комбо

DEN 495.84

Стока
check Во продавницата

Безбедна, достапна, нехируршка алтернатива на скапи медицински процедури и апчиња, без негативни несакани ефекти Мекиот PVC ракав формира совршено тесен заптивка против кожата и создава моќен вакуум. Јасен вакуумски цилиндер ви овозможува да го видите вашиот петел да стане поголем и подебел со секое стискање. Дебелата акрилна цевка со тежок степен е обележана и со метрички и со стандардни дипломирани студенти за мерење на вашиот раст. Лесно за читање на прецизниот мерач на притисок ви овозможува да го следите притисокот и напредокот. Безбедна, достапна, нехируршка алтернатива на скапи медицински процедури и апчиња, без негативни несакани ефекти. Мекиот PVC ракав формира совршено тесен заптивка против кожата и создава моќен вакуум. Јасен вакуумски цилиндер ви овозможува да го видите вашиот петел да стане поголем и подебел со секое стискање. Дебелата акрилна цевка со тежок степен е обележана и со метрички и со стандардни дипломирани студенти за мерење на вашиот раст. Лесно за читање на прецизниот мерач на притисок ви овозможува да го следите притисокот и напредокот. Пумпа за пумпа за напојување на мерачи на пумпа. Откријте густи, мавтачки ерекции кои траат и траат со оваа професионална пумпа за напојување на мерач на мерач. Развиена како безбедна, достапна, нехируршка алтернатива на скапи медицински процедури и апчиња, оваа рачна пумпа за пенис е лесен начин веднаш да се зголеми вашиот пенис без никакви негативни несакани ефекти. Едноставно вметнете го пенисот во цевката за вакуум цилиндар, исцедете ја рачката за активирање на лесната зафат и гледајте ја вашата прачка за задоволство отекува со моќност! Мекиот PVC ракав формира совршено тесен заптивка против кожата и создава моќен вакуум во комората, принудувајќи ја вашата ерекција брзо да ја прошири нејзината должина и градење. Јасен, вакуум цилиндер ви овозможува да го видите вашиот петел да стане поголем и подебел со секое стискање на рачката, додека мерачот на лесен за читање ви овозможува да знаете колку притисок сте испумпале. Цевката е направена од густа, акрилик со тежок степен и обележана со метрички и американски стандардни дипломирања за мерење на вашиот раст.

Поврзани производи..