• Свеж
Домашно одржување Продолжување на пролетта 1PS продолжение Пролет 65mn челичен материјал Продолжена пролетна жица Дијаметар на жица 4. 0mm Надворешен дијаметар 35мм дол
zoom_in

Домашно одржување Продолжување на пролетта 1PS продолжение Пролет 65mn челичен материјал Продолжена пролетна жица Дијаметар на жица 4. 0mm Надворешен

DEN 804.48

Стока
check Во продавницата

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 4. ● Надворешен дијаметар : 35мм. ● Должина : 150мм-500мм. Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 4. ● Надворешен дијаметар : 35мм. ● Должина : 150мм-500мм. Пролетта на затегнување може да се користи во многу наврати, како што се склопување на производство, експеримент, истражување и развој, одржување и така натаму. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 4. 0 mm ● Надворешен дијаметар : 35мм ● Должина : 150мм-500мм ● Материјал : челик 65мн ● Употреба : рачни алатки, опрема за домашна нега, амортизери, извори на моторни вентили.

Поврзани производи..