• Свеж
Панасонски деловни телефони KX-NT543-B 3-LINE LCD дисплеј-24 флексибилен од Panasonic
zoom_in

Панасонски деловни телефони KX-NT543-B 3-LINE LCD дисплеј-24 флексибилен од Panasonic

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Панасонски деловни телефони KX-NT543-B 3-LINE LCD дисплеј-24 флексибилен Панасонски деловни телефони KX-NT543-B. Панасонски деловни телефони KX-NT543-B 3-LINE LCD дисплеј-24 флексибилен. Панасонски деловни телефони KX-NT543-B. Опис : - 3 линии со осветлување- 24 слободно програмабилни копчиња за функции- Висококвалитетен широкопојасен глас за преносот- Plantronics EHS-компатибилен- 2x 100 MB Етернет порти POE.

Поврзани производи..