• Свеж
Mag-Mate A5RC025X200 Alnico Bar Magnet Magnet, 0.250 x 2 /1.13 lb
zoom_in

Mag-Mate A5RC025X200 Alnico Bar Magnet Magnet, 0.250 x 2 /1.13 lb

DEN 164.32

Стока
check Во продавницата

Постојаниот материјал на Аленко 5 цилиндричен магнет Магнетизирана низ должината. Идеално за апликации со висока топлина. Земја на потекло : Кина. Постојаниот материјал на Аленко 5 цилиндричен магнет. Магнетизирана низ должината. Идеално за апликации со висока топлина. Одржување на моќност 1.

Поврзани производи..