• Свеж
USB C полнач кабел Yacsejao 90 степени калем на кабел за USB тип Ц Брзо полнење и синхронизација на податоците l облик на моќност на облик на облик со повеќето USB уреди со типо
zoom_in

USB C полнач кабел Yacsejao 90 степени калем на кабел за USB тип Ц Брзо полнење и синхронизација на податоците l облик на моќност на облик на

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

【Да не се агол USB C】 Со иновативен дизајн од 90 степени L, yacsejao USB C кабелот е поудобен и поудобен за играње игри, гледање видеа, читање е-книги кога легнете на каучот или креветот додека се полни 【Романскиот дизајн на избоден дизајн】 пролетен дизајн, лесен за носење, може да се протега до одредена должина според побарувачката (должината на ограничувањето на истегнување е околу 1,2 метри), удобно за полнење на ко-возач или задниот дел. 【Брзо полнење обликувани конектори за олеснување на вирусот за издржливост и затегнување на шари за лесно приклучување и исклучување. 【Широка компатибилност】 90 степени USB C кабел 2 Пакет поддржува 480 Mbps трансфер на податоци и брзо полнење 5 V/3 A, што може да биде компатибилно со сите уреди со USB-C порта како мобилни телефони, таблети и други уреди. 【Да не се агол USB C】 Со иновативен дизајн од 90 степени L, yacsejao USB C кабелот е поудобен и поудобен за играње игри, гледање видеа, читање е-книги кога легнете на каучот или креветот додека се полни. 【Романскиот дизајн на избоден дизајн】 пролетен дизајн, лесен за носење, може да се протега до одредена должина според побарувачката (должината на ограничувањето на истегнување е околу 1,2 метри), удобно за полнење на ко-возач или задниот дел. 【Брзо полнење обликувани конектори за олеснување на вирусот за издржливост и затегнување на шари за лесно приклучување и исклучување.

Поврзани производи..