• Свеж
Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Bluebird VX500 PTT заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм
zoom_in

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Bluebird VX500 PTT заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

DEN 230.24

Стока
check Во продавницата

FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Bluebird VX500 PTT Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Bluebird VX500 PTT. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Bluebird VX500 PTT. Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Bluebird VX500 PTT. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. Филм за заштита на екранот FX-чиста екран од Атфоликс, кристално чист, компатибилен со заштитниот екран на екран на екран на Bluebird VX500 PTTTHE FX е транспарентен, високо-технолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција.

Поврзани производи..