• Свеж
Брз RP40 повеќенаменски рачен ривертер со мулти млазница, за 3,2 и 4,0 навртки од не'рѓосувачки челик и 3,2, 4,0 и 4,8 алуминиумски навртки, 5001125
zoom_in

Брз RP40 повеќенаменски рачен ривертер со мулти млазница, за 3,2 и 4,0 навртки од не'рѓосувачки челик и 3,2, 4,0 и 4,8 алуминиумски

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Издржлив, повеќенаменски рачен забивање со мулти -млазница систем што му овозможува да се работи без никакви промени во млазницата Идеално за фиксирање на автомобилски плочи, калници или кој било вид метален лим, мека рачка за зафат идеална за продолжена употреба, силни метални вилици. За 3,2 и 4,0 навртки од не'рѓосувачки челик и 3,2, 4,0 и 4,8 алуминиумски навртки - мулти млазницата одговара на сите големини. Опремено со паметни калибри за мерење на димензиите на занитките и дебелината на материјалот - една алатка одговара на сите! Покриена со 3 -годишна гаранција. Содржина : 1 x RP40 Riveter со мулти млазница, 5001125, W X H X D : 2,5 x 34,5 x 17 cm, тежина : 540 g. Издржлив, повеќенаменски рачен забивање со мулти -млазница систем што му овозможува да се работи без никакви промени во млазницата. Идеално за фиксирање на автомобилски плочи, калници или кој било вид метален лим, мека рачка за зафат идеална за продолжена употреба, силни метални вилици. За 3,2 и 4,0 навртки од не'рѓосувачки челик и 3,2, 4,0 и 4,8 алуминиумски навртки - мулти млазницата одговара на сите големини. Опремено со паметни калибри за мерење на димензиите на занитките и дебелината на материјалот - една алатка одговара на сите! Покриена со 3 -годишна гаранција. Содржина : 1 x RP40 Riveter со мулти млазница, 5001125, W X H X D : 2,5 x 34,5 x 17 cm, тежина : 540 g.

Поврзани производи..