• Свеж
Zhenggf лежиште од челична игла игла цилиндрична пина за лоцирање на пинот 3mm3 4 5 6 7 8 9 10 12 14 15 16 18 20 25 26 28 30 GCR15
zoom_in

Zhenggf лежиште од челична игла игла цилиндрична пина за лоцирање на пинот 3mm3 4 5 6 7 8 9 10 12 14 15 16 18 20 25 26 28 30 GCR15

DEN 210.56

Стока
check Во продавницата

GCR лежички челик има голема прецизност, висока цврстина и отпорност на абење Цврстина : HRC58-63 °. Процес : Управување со третман на топлина. Толеранција : дијаметар +0/-0.01, должина +0/-0. GCR лежички челик има голема прецизност, висока цврстина и отпорност на абење. Цврстина : HRC58-63 °. Процес : Управување со третман на топлина. Толеранција : дијаметар +0/-0.01, должина +0/-0. GCR лежички челични карактеристики висока прецизност, висока цврстина и цврстина на отпорност на абење : HRC58-63 ° Процес : Калење на толеранција на третман на топлина : Дијаметар +0/-0.01, должина +0/-0.

Поврзани производи..