• Свеж
Експерт E113719 Длабок штекер со 12 точки со погон од 7/8-инчи, 1/2-инчен
zoom_in

Експерт E113719 Длабок штекер со 12 точки со погон од 7/8-инчи, 1/2-инчен

DEN 135.20

Стока
check Во продавницата

Тоа е експертски сет за стандарден приклучок од половина инч Тоа е сет на штекер од 12 точки. Има целосна полска завршница. За употреба со сврзувачки елементи од 12 или 6 точки. Тоа е експертски сет за стандарден приклучок од половина инч. Тоа е сет на штекер од 12 точки. Има целосна полска завршница.

Поврзани производи..