• Свеж
1N5350B диода Зенер 13V 5W T-18 1N5350
zoom_in

1N5350B диода Зенер 13V 5W T-18 1N5350

DEN 64.00

Стока
check Во продавницата

Дел бр Опис : Диод Зенер 13 V 5 W Т-18. Опис : Диод Зенер 13 V 5 W Т-18.4 Vtolerance : ± 5%моќност - максимум : 5 Wimpedance (MAX) (ZZT) : 2,5 Ohmmounting Тип : Преку пакет на уреди Holesupplier : T -18.

Поврзани производи..