• Свеж
ВОДМБ Влезен Капут Закачалка Ѕид Висечки Ѕид Зад Вратата Облека Кука Палто Кука Ѕид-Тип Нордиски Капут Кука
zoom_in

ВОДМБ Влезен Капут Закачалка Ѕид Висечки Ѕид Зад Вратата Облека Кука Палто Кука Ѕид-Тип Нордиски Капут Кука

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Изработени од материјали од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоените бои се светли и безбедни без необичен мирис Рачно насликани во прекрасни бои и рачно носени, додадете допир на недооценен луксуз во вашиот дом. Дизајнот со тркалезна кука со чувство за дизајн е погоден за закачување и земање, а дизајнот и дистрибуцијата на облеката се во право. Цврст и издржлив, со метална текстура, цврста текстура, модерен и разноврсен. Едноставна висечка дупка од ковано железо, лесна за закачување, издржлива, цврста и стабилна. Изработени од материјали од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоените бои се светли и безбедни без необичен мирис. Рачно насликани во прекрасни бои и рачно носени, додадете допир на недооценен луксуз во вашиот дом. Дизајнот со тркалезна кука со чувство за дизајн е погоден за закачување и земање, а дизајнот и дистрибуцијата на облеката се во право. Цврст и издржлив, со метална текстура, цврста текстура, модерен и разноврсен. Едноставна висечка дупка од ковано железо, лесна за закачување, издржлива, цврста и стабилна.

Поврзани производи..