• Свеж
Прекинувач за напојување на копчето PHNT PUSH Три фази Контрола на моќност за почеток на прекинувачот AC 380V 10A 3P 1,5kW TBSN-310
zoom_in

Прекинувач за напојување на копчето PHNT PUSH Три фази Контрола на моќност за почеток на прекинувачот AC 380V 10A 3P 1,5kW TBSN-310

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Прекинувач за копче за напојување на името на производот Напишете вклучен, три фази. Материјал метал, електрични делови. Прекинувач за копче за напојување на името на производот. Напишете вклучен, три фази. Материјал метал, електрични делови. Име на производот Push Push Копче за прекинувач на копчето TBSN-310 Type Onf-Off, три фазиматеријални метални, електрични делови за напојување AC 380 VCurrent 10apower 1.5kwtotal големина (приближно) 80.7cmcolor како прекинувач за содржина на пакет на слика.

Поврзани производи..