• Свеж
Qtqgoitem пластична домашна бања чевли за преклопување чизми за складирање кутија контејнер организатор црна
zoom_in

Qtqgoitem пластична домашна бања чевли за преклопување чизми за складирање кутија контејнер организатор црна

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Боја : Црна Материјал : пластика; Содржина на пакет : кутија за чевли 1 x. Име на производот : кутија за чевли; Нето тежина : 135g. Преклопена големина : 31 x 29cm/12. Големина : Објавено : 20x12x29cm/7,9 "x 4,7" x 11. Пластична домашна бања за преклопување чевли за чевли за чување на садови за чевли Блек .Селеста дизајнерска кутија за чевли за лесно складирање, заштеда на складирање на чевли и други остатоци од домаќинството, јасна, лесна за пристап. Загрозена силна деформација, плашена од кршен, лесен за носење, сопствено склопување на DIY, наредено уредно прилагодено на чевлите. Внимателно и нежно го затвори својот филм за да го користи работ на кутијата. Достапна боја : црна, зелена, сина, розова.

Поврзани производи..