• Свеж
CLGZS Проектор заштитен на отворено преносен преклопен екран 16: 9 84 100 120 инчи Дома на отворено KTV Office 3D Projection Scree
zoom_in

CLGZS Проектор заштитен на отворено преносен преклопен екран 16: 9 84 100 120 инчи Дома на отворено KTV Office 3D Projection Scree

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

16 : 9 формат, обезбедувајќи слики со висока резолуција со добар ефект на проекција Со двојна основа, висока стабилност. Со 4 дрвени влогови, вметнати во тревникот за подобрување на стабилноста. Подлабокиот пластичен спој може совршено да се вметне во алуминиумската шипка цврсто за да се избегне олабавување. Доаѓа со торба за складирање за лесно носење и може да се постави на багажникот на автомобилот. Може да се користи во затворено и на отворено, како што се кампување, филмови во задниот двор, домашни театри, итн. Функција : 16 : 9 формат, обезбедување на слики со висока резолуција со добар ефект на проекција. Со двојна база, висока стабилност. Со 4 дрвени влогови, вметнати во тревникот за подобрување на стабилноста. Подлабокиот пластичен зглоб може совршено да се вметне во алуминиумската шипка цврсто за да се избегне олабавување. Доаѓа со торба за складирање за лесно носење и може да се постави на багажникот на автомобилот. Може да се користи во затворено и на отворено, како што се кампување, филмови во задниот двор, домашни театри, итн. 9 Усогласување : Список на нови пакети : 1 * Екран на проектор : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см.

Поврзани производи..