• Свеж
Компак Комп. 72GB SCSI Ултра320 HD
zoom_in

Компак Комп. 72GB SCSI Ултра320 HD

DEN 1040.00

Стока
check Во продавницата

УЛТРА320 SCSI интерфејс8 мс просечно бараат време. 15к вртежи во МИНУТА вретено брзина. Хард дисковите со HP нудат флексибилност и проширливост за да ги исполнат вашите растечки барања за капацитет за складирање. Овој HDD е дизајниран за сите Ултра 320, Ултра3 или Ултра2 способни Пролиантни Сервери, Пролиантни Системи за Складирање, Алфасервери и куќишта ЗА СКЛАДИРАЊЕ HP.

Поврзани производи..