• Свеж
Тауфе орев фино конец хексагон ореви од не'рѓосувачки челик навртки се совпаѓаат со завртката за завртки
zoom_in

Тауфе орев фино конец хексагон ореви од не'рѓосувачки челик навртки се совпаѓаат со завртката за завртки

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

- Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив - соодветна големина, може да ги задоволи вашите потреби Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. - Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив - соодветна големина, може да ги задоволи вашите потреби. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Поврзани производи..