• Свеж
70 02 180 SB дијагонален секач 7, 09 со мека рачка во пакувањето на блистер
zoom_in

70 02 180 SB дијагонален секач 7, 09 со мека рачка во пакувањето на блистер

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Прецизно сечење рабови за мека и тврда жица Рачки со мулти-компоненти на залепи. Сечење на рабовите дополнително се зацврстува, се врти цврстина. Прецизно сечење рабови за мека и тврда жица. Рачки со мулти-компоненти на залепи. Сечење на рабовите дополнително се зацврстува, се врти цврстина.

Поврзани производи..