• Свеж
Кунио 32-75 Инчен Тв Екран Заштитник, Сино Светло Блокирање Филтер Филм, Мат Анти-Отсјај Филм Ултра-Јасен Филм ЗА ЛЦД, ЛЕР, ОЛЕД &засилувач; QLED 4K HDTV / 39in 856x478mm
zoom_in

Кунио 32-75 Инчен Тв Екран Заштитник, Сино Светло Блокирање Филтер Филм, Мат Анти-Отсјај Филм Ултра-Јасен Филм ЗА ЛЦД, ЛЕР, ОЛЕД &засилувач;

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Дамки од масло против отпечатоци : Користете висококвалитетен полиетиленски материјал, дамки од масло против отпечатоци, лесни за чистење, нема потреба да се грижите дали децата ќе чкртаат на екранот Лесно за инсталирање : има лепак околу заштитниот филм на мониторот, нежно откинете го работ, можете да го залепите. Едноставно и убаво, тоа воопшто нема да влијае на ефектот на гледање. Не плашете се од навалување, само откинете го и повторно залепете го. Заштитник на Екранот против Сина Светлина : Филтрирајте Ја Сината Светлина и ослободете го напрегањето на очите. Анти-синиот светлосен фактор содржан во нашиот анти-син филм може да ја апсорбира и филтрира штетната сина светлина со кратка бранова должина, со што се спречува оштетување на сината светлина на очите и кожата.Грижа за очите на семејството и децата, спречување на миопија. Мат Површина и HD Сјаен Површински Филм : Мат Површината Ќе Се Спротивстави На отсјајот и спречува рефлексија, Сјајната Површина е HD јасна и отпорна на Гребење. Одговара НА Lcd, LED, 4 K OLED & QLED HDTV Дисплеи и закривен екран. Идеално компатибилен-компатибилен со сите 32" -75 " монитори. Ако купите нов монитор, тој е отстранлив и еднократно. Ве молиме измерете го мониторот и внатрешниот екран пред купувањето, со исклучок на frame.

Поврзани производи..