• Свеж
1/2 x 2-1/2 Целосно Навојна Шестоаголна Завртка За Допирање Одделение 5, Обична Челична Груба Нишка, 1/2-13 x 2-1/2
zoom_in

1/2 x 2-1/2 Целосно Навојна Шестоаголна Завртка За Допирање Одделение 5, Обична Челична Груба Нишка, 1/2-13 x 2-1/2

DEN 3231.84

Стока
check Во продавницата

Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13 Должина : 2-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Дијаметар-Теми По Инч : 1/2-13. Должина : 2-1/2 инчи. Одделение 5 завртки за апликации со умерен стрес. Посилни Од завртките од 2 Степен, но не толку силни како завртките од 8 Степен. Завртката за чешма е (обично) целосно навојна шестоаголна завртка. Слично на Шестоаголна Завртка за Капаче, но шестоаголната завртка за капаче е (обично) шестоаголна завртка за глава што ќе се инсталира со вртење на главата на завртката (завртката) наместо да ја затегнете со навртка.

Поврзани производи..