• Свеж
Втора Кожна Срцева Лента Сива x Жолта / за Стрелки f-07D/docomo DFJF7D-PCCL-201-Y177
zoom_in

Втора Кожна Срцева Лента Сива x Жолта / за Стрелки f-07D/docomo DFJF7D-PCCL-201-Y177

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

DFJF7 D-PCCL-201-Y177 Стрелките f-07 D / docomo. Едноставна графика со континуирана дијагонала На срцето Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Одлична заштита за грбот И страните бидејќи секое парче е рачно изработено од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред да се испрати. Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : мастило ЗА стврднување СО УВ, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страна) не Е вклучен телефонот. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ●Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ.

Поврзани производи..