• Свеж
Кутии За Накит за Накит За Жени, Организатор На Дрвена Кутија За Накит За Прстени Обетки Ѓердани Нараквици, Гроздобер Кутија За Накит Од Цврсто Дрво
zoom_in

Кутии За Накит за Накит За Жени, Организатор На Дрвена Кутија За Накит За Прстени Обетки Ѓердани Нараквици, Гроздобер Кутија За Накит

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Издржливо и Природно Цврсто Дрво : Изработено од рустикално квалитетно дрво, цврсто и издржливо за да стои тежок накит Ленената ткаенина покриена внатре добро го одржува вашиот накит против прашина, гребнатини, оштетувања. Идеален Подарок : висококвалитетни производи. Ова е совршен подарок, може да се искористи за да се наградите На Денот на Вљубените, роденденот, денот на мајката, Божиќ, годишнината или свадбата или како подарок за вашата девојка, сопруга, мајка или други пријатели. Компактен Дарежлив Дизајн : оваа кутија за накит со дизајн Од 2 Слоја, разумно искористете го просторот за накит преку вашата навика или интерес, создадете голем капацитет и различен распоред. Големото огледало во срцето на кутијата за накит ви помага да заштедите драгоцено време наутро пред да заминете на долг работен ден. Гроздобер Дизајн : нашата кутија за накит е изработена од цврсто дрво за да се осигура дека нејзината структура останува недопрена со текот на времето, еколошки и издржливи, висококвалитетни ретро метални сврзувачки елементи, не се лесни за бледнеење, издржливи и убави. Држач За Накит За Заштеда на простор : со нашата витрина за накит, целиот ваш накит ќе биде организиран и лесен за пристап. Оттогаш, имате светла маса за облекување што заштедува многу простор и ја прави вашата соба да изгледа поуредно и елеганција. Издржливо и Природно Цврсто Дрво : Изработено од рустикално квалитетно дрво, цврсто и издржливо за да стои тежок накит. Ленената ткаенина покриена внатре добро го одржува вашиот накит против прашина, гребнатини, оштетувања. Идеален Подарок : висококвалитетни производи. Ова е совршен подарок, може да се искористи за да се наградите На Денот на Вљубените, роденденот, денот на мајката, Божиќ, годишнината или свадбата или како подарок за вашата девојка, сопруга, мајка или други пријатели.

Поврзани производи..