• Свеж
КИНТО МОДА 16376 Двојно Ѕид Чаша, 8.1 fl оз, Чипка
zoom_in

КИНТО МОДА 16376 Двојно Ѕид Чаша, 8.1 fl оз, Чипка

DEN 234.88

Стока
check Во продавницата

Големина (Дијаметар х Висина) : 3,0 х 3,7 х 3,2 инчи (76 хТежина : 7,5 мл (210 гр). Материјал : Порцелан, силикон (долен капак). Земја На Потекло : Кина.1 fl oz (230 ml); микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Големина (Дијаметар х Висина) : 3,0 х 3,7 х 3,2 инчи (76 х.Тежина : 7,5 мл (210 гр). Материјал : Порцелан, силикон (долен капак). Земја На Потекло : Кина.1 fl oz (230 ml); микробранова печка и машина за миење садови безбедно.

Поврзани производи..