• Свеж
TPU 3d Печатење Gopro 8 Камера Кафез Фиксна Монтажа ЗА GEPRC крокодил 7 HD Квадкоптер
zoom_in

TPU 3d Печатење Gopro 8 Камера Кафез Фиксна Монтажа ЗА GEPRC крокодил 7 HD Квадкоптер

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

3д Печатење Gopro 8 Камера Кафез Фиксна монтажа ЗА GEPRC Крокодил 7 HD Квадкоптер Точка : Крокодил7 HD Tpu Планината. - Одговараат за : КРОКОДИЛ7 HD-Ангел : 45°. - Големина на дупка На Фиксирање : 27мм27мм-Тежина : 23,5 гр ; - Боја : Црвена. 3д Печатење Gopro 8 Камера Кафез Фиксна монтажа ЗА GEPRC Крокодил 7 HD Квадкоптер. Точка : Крокодил7 HD Tpu Планината. - Одговараат за : КРОКОДИЛ7 HD-Ангел : 45°. - Големина на дупка На Фиксирање : 27мм27мм-Тежина : 23,5 гр ; - Боја : Црвена. 3д Печатење Gopro 8 Кафез За Камера Фиксна монтажа ЗА GEPRC Крокодил 7 HD Квадкоптер пакет вклучени : 1pcs Кафез За Камера Фиксна Монтажа Спецификации : -Ставка : Крокодил7 HD Tpu Монтирање-Бренд : GEPRC-Костум за : Крокодил7 HD & Крокодил7-Соодветна Камера : Gopro8-Ангел : 45° -големина На дупка на Фиксирање : 27ММ27ММ&41ммх41мм-ТЕЖИНА : 23,5 Г-БОЈА : Црвена.

Поврзани производи..