• Свеж
Ранец за девојки, Училишни Ранци 16 * 11.5 * 7.5 во За Девојки, Симпатична Книга Торба Со Прегради За Тинејџерка Девојка Дете Ученици Основно Средно Училиште, Детска Учил?
zoom_in

Ранец за девојки, Училишни Ранци 16 * 11.5 * 7.5 во За Девојки, Симпатична Книга Торба Со Прегради За Тинејџерка Девојка Дете Ученици Основно

DEN 559.84

Стока
check Во продавницата

Девојки детска градинка ранец со држач за шише со вода-одговара 16 мл Водоотпорни деца ранци со багаж појас за девојки куфер. Голем морнарица сини девојки училишен ранец со 21 мулти џебови-одговара на 15,4 лаптоп. ?● ДИМЕНЗИЈА ● - Мери прибл.5" Л, Тежина : 1. Со сонлив надворешен дизајн. Доволно голема за да одговара на стандардна папка, Ipad, торба за ручек и книги, одлична за тинејџерки и деца на училиште, градинка, предучилишна установа, основно училиште, шопинг, дневен престој, патување, кампување, кратки патувања, ноќи за патување до Баба и многу повеќе!. ?● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ● - нетоксична и против кинење, задебелена оксфордска ткаенина со висока густина. Водоотпорна ткаенина за заштита на вашите предмети од влажнење. Ergономски дизајн, прилагодливи ремени за рамо што дишат Во Форма На С, обложен заден панел, рачка за декомпресија на сунѓер и тока на градите ќе одат лесно на рамената, грбот и рацете на вашето дете. ?€ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ q-главната просторијадвнатрешен џеб + Посебен слој за Лаптоп Ipad + Преден џеб + Странични џебови + Џеб Против кражба на задната страна. Совршен за книги, датотеки, тетратка, учебници, врзивно средство и дневни потреби, пенкала и картички, додатоци, шише со вода и чадор. ?€ УНИКАТЕН ДИЗАЈН q-Уникатен дизајн со голем отвор од 180 степени на предниот џеб : Вклучувајќи 4 Мрежести Џебови, 1 џеб со патент и 4 послужавници за Пенкало, полесен за пристап до предмети. Розовиот училишен ранец за девојчиња може да се користи како училишни чанти, секојдневно пакување, секојдневен ранец. Тоа е совршен божиќен или роденденски подарок за вашата ќерка, внука итн. Вашето малечко ќе биде опседнато со овој каваи и практичен училишен партнер. ? За да ви дадеме најголема вредност на вас и на вашите малечки, секој производ НА BYXEPA Има Рок на Услуга од 12 месеци, доколку има некаков проблем во врска со квалитетот или користењето, слободно контактирајте не во секое време. Ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Училишен ранец "принцеза Виножита" одличен за возраст од 5 и повеќе години. ?● ДИМЕНЗИЈА ● - Мери прибл.5" Л, Тежина : 1. Со сонлив надворешен дизајн. Доволно голема за да одговара на стандардна папка, Ipad, торба за ручек и книги, одлична за тинејџерки и деца на училиште, градинка, предучилишна установа, основно училиште, шопинг, дневен престој, патување, кампување, кратки патувања, ноќи за патување до Баба и многу повеќе!. ?● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ● - нетоксична и против кинење, задебелена оксфордска ткаенина со висока густина. Водоотпорна ткаенина за заштита на вашите предмети од влажнење. Ergономски дизајн, прилагодливи ремени за рамо што дишат Во Форма На С, обложен заден панел, рачка за декомпресија на сунѓер и тока на градите ќе одат лесно на рамената, грбот и рацете на вашето дете. ?€ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ q-главната просторијадвнатрешен џеб + Посебен слој за Лаптоп Ipad + Преден џеб + Странични џебови + Џеб Против кражба на задната страна.

Поврзани производи..