• Свеж
Езрекспм Табли За Трчање Се Вклопуваат За Хонда ЦР-В ЦРВ 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Странични Чекори Нерф Бар
zoom_in

Езрекспм Табли За Трчање Се Вклопуваат За Хонда ЦР-В ЦРВ 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Странични Чекори Нерф Бар

DEN 1236.80

Стока
check Во продавницата

Компатибилност-Табли за Трчање се вклопуваат За Хонда ЦР-В ЦРВ 2017 2018 2019 2020 2021 2022 ВИСОК КВАЛИТЕТ - нашиот страничен чекор е изработен од висококвалитетен алуминиум, кој е цврст, издржлив, отпорен на абење и отпорност на корозија. ПАКЕТ-збир на табли за трчање вклучува две табли за трчање (лево и десно), држачи за монтирање и потребни додатоци (завртки+ навртки). ИНСТАЛАЦИЈА-Користете ја оригиналната фабричка дупка за инсталирање. Ве молиме контактирајте не ако ви треба прирачник за инсталација. ФУНКЦИЈА-страничните чекори Против лизгање можат да спречат лизгање и да издржат лоши временски услови.Секоја табла за трчање има носивост од 200 килограми. ФИТНЕС Табли за Трчање погодни За ХОНДА ЦР-В ЦРВ 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Спецификации Материјал : Висококвалитетен Алуминиум, Издржлив Пакет Отпорен на ' рѓа вклучуваат : пар странични чекори и целиот потребен хардвер за инсталација. Пакување : внатрешна торба со меурчиња, надворешна неутрална картонска кутија надворешна Особина : 100% сосема нова ИНСТРУКЦИЈА за ИНСТАЛАЦИЈА со директна замена ги даваме упатствата за инсталација. Ако пакетот ги нема упатствата, ве молиме прво испратете ни е-пошта и ние ќе ви го испратиме. КАРАКТЕРИСТИКИ анти-лизгачки чекор влошки високо спречуваат лизгање од било кој пат и временска состојба.

Поврзани производи..