• Свеж
ЦМПЛ-УСБ а До Микро Б Кабел За Камера, 1,5 СТАПКИ, Црн
zoom_in

ЦМПЛ-УСБ а До Микро Б Кабел За Камера, 1,5 СТАПКИ, Црн

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

УСБ 20 МАШКИ А До Микро Б 5 ПИНСКИ Позлатен КАБЕЛ-1.5 СТАПКИ Црн Овој 1.5 стапки USB А До Микро USB B 5pin Кабел обезбедува ЕДЕН USB Машки конектор и Еден микро USB б конектор за да создаде едноставен начин за поврзување на мобилни уреди СО USB способен компјутер за секојдневни задачи како што се синхронизација на податоци и пренос на датотеки. Микро-USB конекторот е помал и потенок од претходниот USB мини-б стандард, додека нуди подобри перформанси. Карактеристики : Позлатените Конектори Гарантираат 100% усогласеност со тековните УСБ-спецификации Обликувана-конструкција за олеснување на напрегање за флексибилно движење, издржливост и вклопување Го Намалува вкрстениот разговор и мешањето со контактите на алуминиумските подмладувања Е Во Согласност со целосно номиналната спецификација на кабелот користејќи флексибилна јакна за заштита од штит од плетенка И фолија За максимална употребливост СО ГОЛЕМА Брзина USB 2.0 Кабел Компатибилен Со Мобилни Телефони, GPS системи, PDAs, otg уреди и дигитални Камери Должина На Кабелот : 1,5 стапки.

Поврзани производи..