• Свеж
40 мл Кригла Тум-блер-Нерѓосувачки Челик Ва-Изолирана Кригла Со Рачка, Капак И Подлоги За Држачи За Слама И Чаши,Погодна За Држач За Автомобил,Држи Студ до 24 Часа,Отпо
zoom_in

40 мл Кригла Тум-блер-Нерѓосувачки Челик Ва-Изолирана Кригла Со Рачка, Капак И Подлоги За Држачи За Слама И Чаши,Погодна За Држач За Автомобил,Држи

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

?ЦЕЛОДНЕВНА ИЗОЛАЦИЈА : Тум-блер 40оз со капак и слама има троен слој, технологија за изолација со двоен ѕид ва-куум, одржувајќи ги вашите пијалоци на совршена температура, во текот на целиот ден ?функционален ротирачки капак на чашата вграден силиконски прстен, добро запечатување, може ефикасно да ја спречи појавата на истекување на вода, може да користи слама, но исто така може да биде директно пиење. ?Лесно за чистење : дизајнот на широката уста ја прави течноста лесна за полнење и чистење со рака без расклопување на мали делови. Држачот за чаши со рачка е конусен и има капацитет од 40 унци, што може да ве одржува хидрирани. ?СУПЕР-КАПАЦИТЕТ КРИГЛА ЗА ПРИЛИКИ : вградената рачка за носење го олеснува носењето со вас каде и да одите.40оз тум-блер со рачка се чувствува цврсто во вашата рака и е достапен во низаesетски бои кои сигурно ќе ве задоволат. ?Шишиња со вода со рачка за патување, спорт, работа, училиште, кампување, може да се користат и како топло кафе тум-блер, зимска изолација, летен студ, едноставна модерна изолирана гимнастика е совршен подарок за сопруги, мајки, татковци, баби и дедовци, деца, љубовници. ?ЦЕЛОДНЕВНА ИЗОЛАЦИЈА : Тум-блер 40оз со капак и слама има троен слој, технологија за изолација со двоен ѕид ва-куум, одржувајќи ги вашите пијалоци на совршена температура, во текот на целиот ден. ?функционален ротирачки капак на чашата вграден силиконски прстен, добро запечатување, може ефикасно да ја спречи појавата на истекување на вода, може да користи слама, но исто така може да биде директно пиење. ?Лесно за чистење : дизајнот на широката уста ја прави течноста лесна за полнење и чистење со рака без расклопување на мали делови. Држачот за чаши со рачка е конусен и има капацитет од 40 унци, што може да ве одржува хидрирани. ?СУПЕР-КАПАЦИТЕТ КРИГЛА ЗА ПРИЛИКИ : вградената рачка за носење го олеснува носењето со вас каде и да одите.40оз тум-блер со рачка се чувствува цврсто во вашата рака и е достапен во низаesетски бои кои сигурно ќе ве задоволат. ?Шишиња со вода со рачка за патување, спорт, работа, училиште, кампување, може да се користат и како топло кафе тум-блер, зимска изолација, летен студ, едноставна модерна изолирана гимнастика е совршен подарок за сопруги, мајки, татковци, баби и дедовци, деца, љубовници.

Поврзани производи..