• Свеж
ЕВИ | Ѕид/Рачка Леплива Врата / 0,9 Х 0,55 | Црна гума | В2А Нерѓосувачки Челик | Црн Лакиран | Вклучува Завртка + Сидро За Стегање | Мод. Јас-205/24
zoom_in

ЕВИ | Ѕид/Рачка Леплива Врата / 0,9 Х 0,55 | Црна гума | В2А Нерѓосувачки Челик | Црн Лакиран | Вклучува Завртка + Сидро За Стегање | Мод.

DEN 1539.20

Стока
check Во продавницата

Систем за двојна инсталација : лепило, брзо и едноставно прицврстување или со скриена завртка што вклучува, избирате! 1Изберете И исчистете ја соодветната точка за поставување. 2 за да ја залепите притиснете ја лепливата основа 1 мин. Не манипулирајте со тоа во текот на првите 24-48 часа.Инсталација на завртки : за груби или текстурирани ѕидови. Вклучени завртки и приклучоци. Систем за двојна инсталација : лепило, брзо и едноставно прицврстување или со скриена завртка што вклучува, избирате! 1.Изберете И исчистете ја соодветната точка за поставување. 2 за да ја залепите притиснете ја лепливата основа 1 мин. Не манипулирајте со тоа во текот на првите 24-48 часа.Инсталација на завртки : за груби или текстурирани ѕидови. Вклучени завртки и приклучоци.

Поврзани производи..