• Свеж
КЛУЧОТ Точка Копчето.Компанија BlackBerry Кликнете Тактика Прекинувачи Тастатура
zoom_in

КЛУЧОТ Точка Копчето.Компанија BlackBerry Кликнете Тактика Прекинувачи Тастатура

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Премиум Кликање Тактилен Прекинувач : Воведување на нашите премиум прекинувачи За Капини-врвен Тактилен Прекинувач Со Кликање со крцкаво стебло, звучен клик, 68g пролет, 72g сила на активирање и издржливо куќиште UHMWPE Повеќе Количини : Продадени во единици од 70, 90 и 110 прекинувачи. Пред-Подмачкани : фабрички претходно подмачкани прекинувачи со лесна апликација. Подмачкување може да се додаде на врвот ако сакате. Лесно За Чување Пакување : Нова тврда пластична кутија со предвремен капак и налепница. Еднократно и идеално за складирање резервни прекинувачи. Произведени и дизајнирани Од Компанијата Клучни Точки. Произведено Од Tecsee. Пом Стебло со јакна за кликнување и тактилна испакнатина. Ултра-висока молекуларна тежина полиетилен ( UHMWPE) домување. 68гр пролет со 72гр сила на активирање. Стил : Кликни Тактилни. По ПРЕКИНУВАЧ LED компатибилен : SMD И преку-дупка. Мх-компатибилен. Пред-подмачкана во фабрика : лесна апликација. Тврд Пластичен Случај, Капини Тактилни Прекинувачи. Тврд Пластичен Случај, Капини Тактилни Прекинувачи. Кликнете тактилен прекинувач со 68g пружина и 72g сила на активирање. Овие имаат испакнатина при активирање што и ќе ја слушнете и почувствувате. Ултра-висока молекуларна тежина полиетилен ( UHMWPE) домување. Овој материјал се користи на места каде што пластиката е потребна за да биде исклучително цврста со висока отпорност на абење и абење.

Поврзани производи..