• Свеж
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - EWH 35mm до 35mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:35mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65
zoom_in

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - EWH 35mm до 35mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:35mm Должина Спојување: 90 Спојување

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 35мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. БРЕНДОТ VXB, Nbk Јапонија MJC-65 CS-EWH 35mm до 35mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CS-EWH 35mm до 35mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 35ммспојка Со 2 Дијаметар : 35ммспојка Должина : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.513 M8/M628/13 NBK Јапонија MJC-65 CS-EWH 35mm до 35mm флексибилна Спојкамјц-65 CS-EWH-35мм-35мм.

Поврзани производи..