• Свеж
АЦЕ Стакло 6638-08 Дипломирани Дестилација Приемник, 24/40 Заеднички, 10 мм Од Маслиново Тип Цевка Врска, 250 мл
zoom_in

АЦЕ Стакло 6638-08 Дипломирани Дестилација Приемник, 24/40 Заеднички, 10 мм Од Маслиново Тип Цевка Врска, 250 мл

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Зглобовите се 24/40 Стопките се создадени од 4 мм. Продадени поединечно. Зглобовите се 24/40. Стопките се создадени од 4 мм. Продадени поединечно. Приемник за сите намени за општа работа за дестилација. Со дипломирано тело. Стопките се создадени 4мм. Приклучоците за цевки се 10мм О.

Поврзани производи..