• Свеж
4 Ниво Полица Торта Поп Штанд +4 Ниво Круг Кекс Штанд - Премиум Кекс Носител - Акрилик Кекс Кула Дисплеј-Дисплеј За Пециво Свадби, Роденденски Забави &засилувач; Наста?
zoom_in

4 Ниво Полица Торта Поп Штанд +4 Ниво Круг Кекс Штанд - Премиум Кекс Носител - Акрилик Кекс Кула Дисплеј-Дисплеј За Пециво Свадби,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Совршен Избор : Барате начин да ја прикажете вашата стока на модерен и елегантен начин што ќе ги задржи клиентите да се вратат? Дали сакате да уживате во уредно организирана полица за кекси без постојана мака и време на половината? Овој штанд за прикажување е токму она што ви треба! Конструкција со врвен Квалитет : Овие штандови за десерти се направени со супериорен квалитет, високо издржлив акрилен материјал и доаѓаат со висококвалитетен заштитен филм, лесен за чистење, загарантиран да го издржи тестот на времето. Лесна Самостојна Инсталација : за разлика од слични производи на пазарот, оваа акрилна витрина е лесна за инсталирање без да бара скапа стручна помош и го вклучува целиот потребен хардвер за непречено и брзо искуство!. Мултифункционален Дизајн : овој акрилен кревач во 4 чекори има широки апликации во вашата продавница, бутик, пекара или дом, идеален за прикажување на што било од кекси, десерти, стакларија, фигурини, парфеми, козметика, додатоци за шминка, накит и многу повеќе!. Модерен и Елегантен : Додадете стилски и шик допир на прозорците на вашиот дисплеј, бања или суета маса со овие модерни и разноврсни акрилни штандови за прикажување кои имаат јасен транспарентен дизајн погоден за секој стил или декор!. Совршен Избор : Барате начин да ја прикажете вашата стока на модерен и елегантен начин што ќе ги задржи клиентите да се вратат? Дали сакате да уживате во уредно организирана полица за кекси без постојана мака и време на половината? Овој штанд за прикажување е токму она што ви треба!. Совршен Избор : Барате начин да ја прикажете вашата стока на модерен и елегантен начин што ќе ги задржи клиентите да се вратат? Дали сакате да уживате во уредно организирана полица за кекси без постојана мака и време на половината? Овој штанд за прикажување е токму она што ви треба!. ШТО ВИ ТРЕБА : дали сте во потрага по посебен и исклучителен начин на прикажување на кекси? Отсега натаму, секоја свадба, годишнина или роденденска забава ќе биде позабавна со Европскиот стилски штанд за кекси што ќе создаде неверојатен дисплеј за вашиот десерт.

Поврзани производи..