• Свеж
Зелена Детелина Остава Држач За Кекси За Пециво, 3 Нивоа Пластична Златна Торта Стојат За Маса За Десерт, Кекс Дрво Кула За Прикажување Држач За Пециво
zoom_in

Зелена Детелина Остава Држач За Кекси За Пециво, 3 Нивоа Пластична Златна Торта Стојат За Маса За Десерт, Кекс Дрво Кула За Прикажување Држач

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност Дијаметар на долната лента : 27см/10.62 инчи, дијаметар на средната лента : 24см/9.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Десертната кула може да собере 24-30 колачи. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Спецификации на Решетката за десертизголемување На Вкупната Висина : 32 см/12,5 Дијаметар на долниот Послужавник : 27 см/10,62 Дијаметар на Средниот Послужавник : 24 см/9,44 дијаметар на фиоката : 21 см/8,26 во материјалот : пластика За Храна, рамка За поддршка за повеќекратна употреба : Железо, плус дното е фиксирано со завртки за да ја одржува масата за десерт исправена и стабилна Колорголд-Позлатена, Изгледа Многу висококвалитетно пакување3 x златни послужавници2 x златна поддршка стојали1 X Златна Рамка За Поддршка со љубовно срце на топ1x screw1x nutportable има дизајн на срце на горниот дел од држачот За Кекси, кој е лесен за носење1.

Поврзани производи..