• Свеж
1 парчиња одговара Рамка За Регистарска Табличка За Напаѓач,Црна Ознака За Алуминиумска Легура, Одличен Подарок за Пријателите Од Оукланд.
zoom_in

1 парчиња одговара Рамка За Регистарска Табличка За Напаѓач,Црна Ознака За Алуминиумска Легура, Одличен Подарок за Пријателите Од Оукланд.

DEN 351.84

Стока
check Во продавницата

Qésival Fit_ u стандардна големина 12 "x 6", Нашата Рамка За Регистарски Таблички е дизајнирана да одговара на сите Рамки За регистарски таблички Со Стандардна Големина на САД. €®Материјал Со тежок Квалитет ● Изработен од 100% компактен нерѓосувачки челик.Не евтини материјали, така што дава голема сила и поддршка. И осигурајте СЕ ДЕКА НИКОГАШ НЕ ' РЃА, НИКОГАШ КОРОЗИЈА И НИКОГАШ НЕ ИСЧЕЗНУВА. €_Деликатно Лого_ Мазни линии И Прекрасен дизајн на логото го прават вашиот автомобил повеќе стилски и извонреден. Персонализирајте го вашиот автомобил од секој детал. € ● Зголемена Издржливост € Висок степен и Мала тежина, анти- ' рѓа, антиоксиданс, отпорност На Пукнатини и УВ, за да ја одржите Рамката на Вашата Регистарска Табличка во одлична состојба. €®Лесна Инсталација●нашата Регистарска Табличка е лесна за инсталирање и трае само неколку минути. стандардна големина 12 "x 6", Нашата Рамка За Регистарски Таблички е дизајнирана да одговара на сите Рамки За регистарски таблички Со Стандардна Големина на САД. €®Материјал Со тежок Квалитет ● Изработен од 100% компактен нерѓосувачки челик.Не евтини материјали, така што дава голема сила и поддршка. И осигурајте СЕ ДЕКА НИКОГАШ НЕ ' РЃА, НИКОГАШ КОРОЗИЈА И НИКОГАШ НЕ ИСЧЕЗНУВА. €_Деликатно Лого_ Мазни линии И Прекрасен дизајн на логото го прават вашиот автомобил повеќе стилски и извонреден.

Поврзани производи..