• Свеж
АЕКБАЈ 3Д Завеси Дневна Соба Сина Телефонска Кабина Планета За Деца Момчиња Девојчиња Прозорци Завеси Декор Декорација На Просторијата 55 х 71 инчи )
zoom_in

АЕКБАЈ 3Д Завеси Дневна Соба Сина Телефонска Кабина Планета За Деца Момчиња Девојчиња Прозорци Завеси Декор Декорација На Просторијата

DEN 1195.20

Стока
check Во продавницата

①ГОТОВИОТ пакет вклучува 2 парчиња, секоја мерка W27, 5 "x H71" /W70cm X H180cm, Вкупна големина W51"x H71"/W140 Cm X H180 Cm ●Висококвалитетни Материјали Q : нашата 100% полиестерска мека свиленкаста дополнителна издржлива иновативна ткаенина од 251 GSM обезбедува целосна приватност, изолирајте ја вашата спална соба од летните горештини и зимскиот студ. Тоа нема да исчезне долго време и исто така може да обезбеди најдобар ЕФЕКТ НА ХД печатење. €Еко-Пријателски Q : нашата спална соба завеси ,висока јачина, отпорни на абење, винил слободен, без хемиски слој. Овие дебели завеси се безбедни и здрави за деца и расадник. ●Употреба На производот : Може да се користи за семејниот ресторан,дневна соба, спална соба, бања, кујна, прозорец на вратата, декор за разделување. Може да се користи и за кафуле,канцеларија,салон,хотел,бар,ѕиден декор. ●Инструкции за нега : Се препорачува Рачно миење за вашите завеси. Немојте да се исушите. Железо или пареа чисти на многу ниска температура доколку е потребно. ①ГОТОВИОТ пакет вклучува 2 парчиња, секоја мерка W27, 5 "x H71" /W70cm X H180cm, Вкупна големина W51"x H71"/W140 Cm X H180 Cm. ●Висококвалитетни Материјали Q : нашата 100% полиестерска мека свиленкаста дополнителна издржлива иновативна ткаенина од 251 GSM обезбедува целосна приватност, изолирајте ја вашата спална соба од летните горештини и зимскиот студ. Тоа нема да исчезне долго време и исто така може да обезбеди најдобар ЕФЕКТ НА ХД печатење. €Еко-Пријателски Q : нашата спална соба завеси ,висока јачина, отпорни на абење, винил слободен, без хемиски слој. Овие дебели завеси се безбедни и здрави за деца и расадник. ●Употреба На производот : Може да се користи за семејниот ресторан,дневна соба, спална соба, бања, кујна, прозорец на вратата, декор за разделување. Може да се користи и за кафуле,канцеларија,салон,хотел,бар,ѕиден декор. ●Инструкции за нега : Се препорачува Рачно миење за вашите завеси. Немојте да се исушите. Железо или пареа чисти на многу ниска температура доколку е потребно. Нашите Завеси За Затемнување Го Потопуваат вашиот дом во прскање во боја. Како и вистинскиот пејзаж, завесите со 3д печатење даваат реална нијанса во целата просторија и ја претвораат просторијата во магичен природен пејзаж.

Поврзани производи..