• Свеж
ОХР Екстра со тешка алуминиумска држач за алуминиумска фолија, бобици за капење - пакет од 50
zoom_in

ОХР Екстра со тешка алуминиумска држач за алуминиумска фолија, бобици за капење - пакет од 50

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Без топено восочен хаос : држачите за капење со свеќи ја содржат секоја капка восок од топење на свеќи за чистење без гужва Заштитете ги свеќниците, лустерите и центрите. Лесен за употреба : Едноставно ставете го држачот во свеќник и фрлете го кога ќе завршите. Дното може лесно да се отсечат за да се користат како заштитник за капење со фолија без свеќник. Масовно пакување : Со 50 држачи за свеќи од фолија, 1 кутија оди на долг пат. Со доволно ловци за сезоната на празници, нашите кутии ја даваат најдобрата вредност за вашата кука. Универзална големина : Нашите флексибилни алуминиумски инсерти се вклопуваат во повеќето стандардни држачи за свеќи и можат да бидат затегнати за да ја прилагодат големината. Димензии : 2,5 ”горе, 11/16” држач на свеќи. Повеќенаменски : Без разлика дали ги поттикнувате свеќите во Шабат, авантуристички венци, бдеење на свеќи во црква или светла за итни случаи, нашите линчиња за Бобече сте ги покриле!. Без топено восочен хаос : држачите за капење со свеќи ја содржат секоја капка восок од топење на свеќи за чистење без гужва. Заштитете ги свеќниците, лустерите и центрите. Лесен за употреба : Едноставно ставете го држачот во свеќник и фрлете го кога ќе завршите. Дното може лесно да се отсечат за да се користат како заштитник за капење со фолија без свеќник. Масовно пакување : Со 50 држачи за свеќи од фолија, 1 кутија оди на долг пат. Со доволно ловци за сезоната на празници, нашите кутии ја даваат најдобрата вредност за вашата кука. Универзална големина : Нашите флексибилни алуминиумски инсерти се вклопуваат во повеќето стандардни држачи за свеќи и можат да бидат затегнати за да ја прилагодат големината. Димензии : 2,5 ”горе, 11/16” држач на свеќи. Повеќенаменски : Без разлика дали ги поттикнувате свеќите во Шабат, авантуристички венци, бдеење на свеќи во црква или светла за итни случаи, нашите линчиња за Бобече сте ги покриле!. Киндл пламен без гужва loveубов да запали свеќи, но исплашете се од стопениот восок што се појавува? Овие држачи за еднократна употреба на свеќи од ОХР се решението што сакате да го знаевте пред многу векови. Нашите заштитници за капење со алуминиумска алуминиумска фолија лесно се вклопуваат во вашите свеќници додека ги држат вашите тапили безбедно на место.

Поврзани производи..