• Свеж
Iirov модерна мермерна бакарна метална мешавина V4 - Прилагодено украсен украс за домашна или отворена капа за фрлање перница за софа, кревет или перница за кауч
zoom_in

Iirov модерна мермерна бакарна метална мешавина V4 - Прилагодено украсен украс за домашна или отворена капа за фрлање перница за софа, кревет

DEN 319.20

Стока
check Во продавницата

Покријте ја перницата само со скриен патент Направено од 100% полиестер за ултра-меко и сонувачко искуство. Покривот е машина или рака што може да се мие. Design Skinz е супер возбуден што влегува во категоријата Home Decor. Со години сме водач на индустријата во кожи и случаи на мобилни уреди, време е да се разделиме и да ја оживееме вашата дневна соба! Направено од 100% вртено полиестер, секој мерки за покривање на перници за фрлање на квадрат од 15,5 "x 15,5" и има скриен патент за леснотија на грижа. Сите наши перници раскажуваат приказна! Овие не се произведени масовно. Секоја перница поминува низ широк процес на производство и е направена токму тука во Вирџинија, и ние сме толку горди на тоа. Забелешка : Секоја графичка перница е произведена со рака, така што може да се појават некои несовршености за време на процесот на печатење како резултат на брчките, итн. Тоа му дава уникатен изглед и го докажува својот рачно изработен процес. Живописни HD мастила што се користат за време на процесот на производство за супериорни резултати. Ултрахром ДС мастило произведува екстремен гама за бои со подобрена црна густина за богатите црнци и подобри тонски транзиции и сива скала. Покријте ја перницата само со скриен патент. Направено од 100% полиестер за ултра-меко и сонувачко искуство. Покривот е машина или рака што може да се мие. Design Skinz е супер возбуден што влегува во категоријата Home Decor. Со години сме водач на индустријата во кожи и случаи на мобилни уреди, време е да се разделиме и да ја оживееме вашата дневна соба! Направено од 100% вртено полиестер, секој мерки за покривање на перници за фрлање на квадрат од 15,5 "x 15,5" и има скриен патент за леснотија на грижа. Сите наши перници раскажуваат приказна! Овие не се произведени масовно. Секоја перница поминува низ широк процес на производство и е направена токму тука во Вирџинија, и ние сме толку горди на тоа. Забелешка : Секоја графичка перница е произведена со рака, така што може да се појават некои несовршености за време на процесот на печатење како резултат на брчките, итн. Тоа му дава уникатен изглед и го докажува својот рачно изработен процес. Живописни HD мастила што се користат за време на процесот на производство за супериорни резултати. Ултрахром ДС мастило произведува екстремен гама за бои со подобрена црна густина за богатите црнци и подобри тонски транзиции и сива скала.

Поврзани производи..