• Свеж
DOITOOL 2 Парчиња Една Канџа Стакло Вшмукување Чаша Компјутер Алатки Тротоарите Алатки Екран Телефон Екран Поправка Алатка Вшмукување Чаша Вдлабнатина Влечење Рачка
zoom_in

DOITOOL 2 Парчиња Една Канџа Стакло Вшмукување Чаша Компјутер Алатки Тротоарите Алатки Екран Телефон Екран Поправка Алатка Вшмукување Чаша Вдлабнатина

DEN 434.72

Стока
check Во продавницата

ТЕШКА ВШМУКУВАЧКА ПОДЛОГА користи алатка за подигнување и движење на стакло, лим, гранит, мебел, домашни апарати ТЕШКИ КУКИ ЗА ВШМУКУВАЊЕ Практичниот кревач за вшмукување чаши може цврсто да се држи до секоја чиста непорозна рамна површина. АЛАТКА ЗА КРЕВАЊЕ РАЦЕ може да биде да апсорбира стакло, керамичка плочка, подот и други мазни предмети. ОТСТРАНУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ за АВТОМОБИЛИ Изработени од квалитетен абс материјал за долго време и употреба. ПРИСТАНИШТЕ товарни ДЕНТ извлекувач Изработени од квалитетен абс материјал за долго време и издржлива употреба. ТЕШКА ВШМУКУВАЧКА ПОДЛОГА користи алатка за подигнување и движење на стакло, лим, гранит, мебел, домашни апарати. ТЕШКИ КУКИ ЗА ВШМУКУВАЊЕ Практичниот кревач за вшмукување чаши може цврсто да се држи до секоја чиста непорозна рамна површина. АЛАТКА ЗА КРЕВАЊЕ РАЦЕ може да биде да апсорбира стакло, керамичка плочка, подот и други мазни предмети. ОТСТРАНУВАЧ НА ВДЛАБНАТИНИ за АВТОМОБИЛИ Изработени од квалитетен абс материјал за долго време и употреба. ПРИСТАНИШТЕ товарни ДЕНТ извлекувач Изработени од квалитетен абс материјал за долго време и издржлива употреба. Пакет Листа 2 х Стакло Морон Карактеристики-Изработени од квалитетен АБС материјал за долго време и издржлива употреба автомобил дент влечење мали вшмукување. - Вертикално Вшмукување : извлекувач на вдлабнатини за автомобили од 35 килограми мало Подигнување и поместување на тешки предмети полесно и побезбедно подигнување на вакуумски панели.

Поврзани производи..