• Свеж
Релавел Шминка Случај Голема Шминка Торба Професионален Воз Случај 16,5 инчи Патување Козметички Организатор Држач За Четки Водоотпорен Шминкер Кутија За Складира?
zoom_in

Релавел Шминка Случај Голема Шминка Торба Професионален Воз Случај 16,5 инчи Патување Козметички Организатор Држач За Четки Водоотпорен

DEN 639.84

Стока
check Во продавницата

СЛУЧАЈ ЗА ШМИНКА со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : оваа футрола за шминка е совршена големина за носење на сите ваши додатоци за козметика за шминка Само право за професионални шминка уметник или шминка аматерски. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : оваа футрола за шминка доаѓа со ремен за рамо, користете ја како торба за рамо или ранец. Дозволете прицврстување на куќиштето на количката. Ослободете ги рацете. Вградена рампа за рамо за удобно носење. САМОСТОЈНО МЕСТО : оваа футрола за шминка со прилагодливи разделувачи, можете да ги поместите партициите по потреба, да ви дадете повеќе простор за уредување на работите. ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ за УДОБНА УПОТРЕБА : оваа футрола за шминка има 3 мрежести џебови со патент за пудра, маска, палета на сенки за очи и други алатки за шминка. Една голема мрежеста торба со патент и еден голем џеб со патент. И 12 слотови за еластична четка за шминка со пластична обвивка им даваат на сите ваши четки безбеден "дом". Фиксен појас помеѓу секој слој за контрола на аголот на отворање. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа футрола за шминка е изработена од висококвалитетна стп кожа која е издржлива, водоотпорна и лесна за чистење. Не треба да се грижите дека ќе го оштети во движење. СЛУЧАЈ ЗА ШМИНКА со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : оваа футрола за шминка е совршена големина за носење на сите ваши додатоци за козметика за шминка. Само право за професионални шминка уметник или шминка аматерски. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : оваа футрола за шминка доаѓа со ремен за рамо, користете ја како торба за рамо или ранец. Дозволете прицврстување на куќиштето на количката. Ослободете ги рацете. Вградена рампа за рамо за удобно носење. САМОСТОЈНО МЕСТО : оваа футрола за шминка со прилагодливи разделувачи, можете да ги поместите партициите по потреба, да ви дадете повеќе простор за уредување на работите.

Поврзани производи..