• Свеж
ЏНИАП Лабрадор Ретривер Козметичка Торба Лабрадор Ретривер Куче Сопственик Подарок Бев Нормален 2 Лабрадори Пред Шминка Торба
zoom_in

ЏНИАП Лабрадор Ретривер Козметичка Торба Лабрадор Ретривер Куче Сопственик Подарок Бев Нормален 2 Лабрадори Пред Шминка Торба

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Оваа платнена торба Беше врежана цитати "Јас Бев Нормален 2 Лабрадори Пред" тоа е смешен подарок За Лабрадор за некој што го сака Лабрадор. `+Мултифункционална Торбичка, Торбичката Не само Што може да Се користи како торба за шминка, туку и како организатор на електронски додатоци, торба за пенкало и други работи за чување во патување или дома storage.At во исто време, ќе ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. Е-маил * елегантната чанта е изработена од платно и е водоотпорна,силна и издржлива.цврстиот патент може да спречи вашите производи за убавина да испаднат од торбата. Големина И Простор За Складирање❤7.Големината е погодна за шминка и канцелариски материјал.Чантата е доволно голема за да ја собере вашата дневна шминка,а може да складира и накит,производи за женска хигиена,есенцијално масло ,тоалети, мобилен телефон и други ситници. Que lighted que торбата е лесна за носење насекаде бидејќи е пренослива и лесна, многу е погодна за излети или патувања.

Поврзани производи..