• Свеж
Њибв Женски Летни Секси Врвови Елеци Модни Елеци За Печатење У-Врат Секси Врвови Без Ракави Модна Секојдневна Кошула
zoom_in

Њибв Женски Летни Секси Врвови Елеци Модни Елеци За Печатење У-Врат Секси Врвови Без Ракави Модна Секојдневна Кошула

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Должина На Ракавот : Никој Должина На Облека : Редовна. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Материјал : Плојестер. Стилски и мода ве прават попривлечни. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Плојестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Нонеколар : В Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 80,0~120,0 g(S-2 XL)1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Врвот.

Поврзани производи..